Date, time of updating:03.07.2019,15:40:27

Ukrainian Amateur Radio League (UARL)

3rd World Youth ARDF Championship

CLASSIC 144 MHz

03.07.2019 .


M14 M16 W14 W16


M14 , 5 CP

      Name                   N:O Fox   Time     L (km)        
  1  REDKA Yehor            213     5 00:46:02   4.902     2   12:58/ 12:58/11:37:58    1    8:07/ 21:05/11:46:05    5    9:51/ 30:56/11:55:56    4    9:22/ 40:18/12:05:18   11    5:19/ 45:37/12:10:37  Finish  0:25 00:46:02  
  2  STEPANISHCEV Artem     216     5 00:49:31   4.902     2   12:17/ 12:17/11:12:17    1    9:00/ 21:17/11:21:17    5    4:21/ 25:38/11:25:38    4   18:23/ 44:01/11:44:01   11    5:05/ 49:06/11:49:06  Finish  0:25 00:49:31  
  3  LIAKHOVYCH Volodymyr   214     5 00:50:38   6.160     1   15:15/ 15:15/11:50:15    5    5:56/ 21:11/11:56:11    4   10:13/ 31:24/12:06:24    2   12:26/ 43:50/12:18:50   11    6:21/ 50:11/12:25:11  Finish  0:27 00:50:38  
  4  GROSELJ SIMIC Ruj      207     5 01:00:41   5.494     2   18:09/ 18:09/11:38:09    4   11:18/ 29:27/11:49:27    5   10:51/ 40:18/12:00:18    1   10:00/ 50:18/12:10:18   11   10:01/ 60:19/12:20:19  Finish  0:22 01:00:41  
  5  PETROVICI Victor       203     5 01:08:03   4.902     2   17:02/ 17:02/11:27:02    1   10:28/ 27:30/11:37:30    5   19:17/ 46:47/11:56:47    4   14:56/ 61:43/12:11:43   11    5:51/ 67:34/12:17:34  Finish  0:29 01:08:03  
  6  TROJER Pavel           208     5 01:12:05   6.160     1   21:30/ 21:30/11:01:30    5    8:41/ 30:11/11:10:11    4   23:40/ 53:51/11:33:51    2   12:44/ 66:35/11:46:35   11    5:07/ 71:42/11:51:42  Finish  0:23 01:12:05  
  7  KRAL Petr              209     5 01:13:06   6.160     1   25:49/ 25:49/12:05:49    5    5:25/ 31:14/12:11:14    4   13:43/ 44:57/12:24:57    2   20:35/ 65:32/12:45:32   11    7:10/ 72:42/12:52:42  Finish  0:24 01:13:06  
  8  STATSENKO Pavlo        215     5 01:15:07   6.803     5   36:13/ 36:13/11:06:13    4   13:05/ 49:18/11:19:18    1   11:32/ 60:50/11:30:50    2    7:12/ 68:02/11:38:02   11    6:42/ 74:44/11:44:44  Finish  0:23 01:15:07  
  9  CHYLII Dmytro          217     5 01:25:25   6.160     1   19:49/ 19:49/12:04:49    5   21:19/ 41:08/12:26:08    4   22:19/ 63:27/12:48:27    2   13:47/ 77:14/13:02:14   11    7:46/ 85:00/13:10:00  Finish  0:25 01:25:25  
 10  URICANU Mihai          202     5 01:34:23   6.348     2   18:31/ 18:31/11:08:31    1   12:03/ 30:34/11:20:34    4   18:58/ 49:32/11:39:32    5   25:25/ 74:57/12:04:57   11   19:00/ 93:57/12:23:57  Finish  0:26 01:34:23  
 11  TOMASEK Jachym         211     5 01:37:14   6.803     5   36:20/ 36:20/11:41:20    4   18:06/ 54:26/11:59:26    1   17:38/ 72:04/12:17:04    2   17:41/ 89:45/12:34:45   11    7:07/ 96:52/12:41:52  Finish  0:22 01:37:14  
 12  WALTER Oscar           201     5 01:37:36   6.803     5   34:52/ 34:52/12:04:52    4   17:27/ 52:19/12:22:19    1   22:30/ 74:49/12:44:49    2   12:37/ 87:26/12:57:26   11    9:41/ 97:07/13:07:07  Finish  0:29 01:37:36  
 13  HRAKHOLSKI Uladzisla   212     5 01:46:26   6.160     1   25:54/ 25:54/10:50:54    5   11:43/ 37:37/11:02:37    4   32:56/ 70:33/11:35:33    2   25:57/ 96:30/12:01:30   11    9:22/105:52/12:10:52  Finish  0:34 01:46:26  
 14  BELAK Jan              206     4 01:29:34   5.632     1   21:15/ 21:15/11:16:15    2   26:58/ 48:13/11:43:13    4   20:25/ 68:38/12:03:38   11   20:27/ 89:05/12:24:05  Finish  0:29 01:29:34  
 15  TURK Noa               205     4 01:39:05   5.632     1   30:56/ 30:56/11:15:56    2   19:13/ 50:09/11:35:09    4   15:19/ 65:28/11:50:28   11   33:12/ 98:40/12:23:40  Finish  0:25 01:39:05  
 16  MOTESCU Eduard         204     4 01:49:35   4.830     1   38:34/ 38:34/11:13:34    5    9:26/ 48:00/11:23:00    4   47:18/ 95:18/12:10:18   11   13:50/109:08/12:24:08  Finish  0:27 01:49:35  
 17  PERINA Jan             210     1 01:23:10   2.111    11   82:41/ 82:41/12:37:41  Finish  0:29 01:23:10  

M14 M16 W14 W16


M16 , 6 CP

      Name                   N:O Foxes Time     L (km)        
  1  ILCHENKO Tymofii       416     6 01:00:18   8.172     3   13:47/ 13:47/11:53:47    5   10:45/ 24:32/12:04:32    4    9:17/ 33:49/12:13:49    2    9:00/ 42:49/12:22:49    1   10:29/ 53:18/12:33:18   11    6:37/ 59:55/12:39:55  Finish  0:23 01:00:18  
  2  UNCOVSKY Jakub         404     6 01:00:43   6.722     3   17:27/ 17:27/11:02:27    5   12:31/ 29:58/11:14:58    1    4:47/ 34:45/11:19:45    2    7:42/ 42:27/11:27:27    4   12:25/ 54:52/11:39:52   11    5:28/ 60:20/11:45:20  Finish  0:23 01:00:43  
  3  TOMASHAU Oleg          409     6 01:02:55   7.366     3    9:02/  9:02/11:39:02    5   11:13/ 20:15/11:50:15    4   13:56/ 34:11/12:04:11    1   12:59/ 47:10/12:17:10    2   10:21/ 57:31/12:27:31   11    5:03/ 62:34/12:32:34  Finish  0:21 01:02:55  
  4  ZHYLINSKI Siarhey      410     6 01:04:04   6.508     3   15:27/ 15:27/11:30:27    5   11:14/ 26:41/11:41:41    1    5:16/ 31:57/11:46:57    4   17:25/ 49:22/12:04:22    2    8:58/ 58:20/12:13:20   11    5:22/ 63:42/12:18:42  Finish  0:22 01:04:04  
  5  BILETSKYI Kiril        419     6 01:04:33   6.722     3   10:47/ 10:47/10:45:47    5   15:32/ 26:19/11:01:19    1   12:00/ 38:19/11:13:19    2   11:07/ 49:26/11:24:26    4    9:13/ 58:39/11:33:39   11    5:32/ 64:11/11:39:11  Finish  0:22 01:04:33  
  6  ORLOV Anton            415     6 01:04:57   7.366     3   14:53/ 14:53/11:09:53    5   13:22/ 28:15/11:23:15    4   11:00/ 39:15/11:34:15    1   11:51/ 51:06/11:46:06    2    6:59/ 58:05/11:53:05   11    6:28/ 64:33/11:59:33  Finish  0:24 01:04:57  
  7  MILANOVSKY Krystof     406     6 01:05:18   7.054     3   13:48/ 13:48/11:38:48    1   11:22/ 25:10/11:50:10    5    5:43/ 30:53/11:55:53    2   19:53/ 50:46/12:15:46    4    9:03/ 59:49/12:24:49   11    5:07/ 64:56/12:29:56  Finish  0:22 01:05:18  
  8  JURCIK Tomas           412     6 01:05:44   6.239     2   14:54/ 14:54/11:14:54    3   10:24/ 25:18/11:25:18    5   14:42/ 40:00/11:40:00    1    5:44/ 45:44/11:45:44    4   13:51/ 59:35/11:59:35   11    5:46/ 65:21/12:05:21  Finish  0:23 01:05:44  
  9  NOSAL Michal           411     6 01:05:46   7.366     3   13:30/ 13:30/11:48:30    5   13:44/ 27:14/12:02:14    4   11:37/ 38:51/12:13:51    1   12:41/ 51:32/12:26:32    2    7:46/ 59:18/12:34:18   11    6:04/ 65:22/12:40:22  Finish  0:24 01:05:46  
 10  DUKAT Simon            405     6 01:10:04   6.239     2   17:21/ 17:21/12:02:21    3   10:33/ 27:54/12:12:54    5   13:16/ 41:10/12:26:10    1   10:01/ 51:11/12:36:11    4   12:05/ 63:16/12:48:16   11    6:25/ 69:41/12:54:41  Finish  0:23 01:10:04  
 11  GREGORIC NIK           403     6 01:12:18   6.964     3   15:50/ 15:50/10:45:50    1   15:35/ 31:25/11:01:25    5    8:57/ 40:22/11:10:22    4   13:59/ 54:21/11:24:21    2   10:22/ 64:43/11:34:43   11    7:07/ 71:50/11:41:50  Finish  0:28 01:12:18  
 12  TRPAK Jan              408     6 01:12:41   7.366     3   13:55/ 13:55/11:23:55    5   15:50/ 29:45/11:39:45    4   13:40/ 43:25/11:53:25    1   13:51/ 57:16/12:07:16    2    8:21/ 65:37/12:15:37   11    6:42/ 72:19/12:22:19  Finish  0:22 01:12:41  
 13  VOIEVODA Bohdan        417     6 01:14:09   7.366     3   13:54/ 13:54/11:33:54    5   16:16/ 30:10/11:50:10    4   19:35/ 49:45/12:09:45    1   10:42/ 60:27/12:20:27    2    7:22/ 67:49/12:27:49   11    6:00/ 73:49/12:33:49  Finish  0:20 01:14:09  
 14  BUDISKY Matej          413     6 01:15:13   7.366     3   14:55/ 14:55/10:54:55    5   15:42/ 30:37/11:10:37    4   14:35/ 45:12/11:25:12    1   15:24/ 60:36/11:40:36    2    8:13/ 68:49/11:48:49   11    6:03/ 74:52/11:54:52  Finish  0:21 01:15:13  
 15  GUSIN Oleksandr        418     6 01:20:31   7.366     3   19:07/ 19:07/10:19:07    5   11:20/ 30:27/10:30:27    4   19:27/ 49:54/10:49:54    1   16:12/ 66:06/11:06:06    2    7:34/ 73:40/11:13:40   11    6:26/ 80:06/11:20:06  Finish  0:25 01:20:31  
 16  KLEC Jakub             407     6 01:25:20   6.722     3   21:22/ 21:22/10:41:22    5   24:01/ 45:23/11:05:23    1    8:33/ 53:56/11:13:56    2   10:32/ 64:28/11:24:28    4   12:36/ 77:04/11:37:04   11    7:49/ 84:53/11:44:53  Finish  0:27 01:25:20  
 17  BRATOZ JANI            402     6 01:30:41   8.172     3   13:34/ 13:34/11:18:34    5   20:57/ 34:31/11:39:31    4   24:16/ 58:47/12:03:47    2   10:24/ 69:11/12:14:11    1   13:10/ 82:21/12:27:21   11    7:57/ 90:18/12:35:18  Finish  0:23 01:30:41  
 18  DAOGUANG Liu           421     6 01:35:14   6.508     3   19:32/ 19:32/10:44:32    5   16:59/ 36:31/11:01:31    1   15:11/ 51:42/11:16:42    4   19:12/ 70:54/11:35:54    2   16:46/ 87:40/11:52:40   11    7:11/ 94:51/11:59:51  Finish  0:23 01:35:14  
 19  JOVIC Marin            401     6 01:43:13   7.366     3   13:59/ 13:59/10:18:59    5   11:40/ 25:39/10:30:39    4   48:36/ 74:15/11:19:15    1   11:40/ 85:55/11:30:55    2   10:43/ 96:38/11:41:38   11    6:09/102:47/11:47:47  Finish  0:26 01:43:13  
 20  PRAVNAN Vratko         414     6 02:01:56   7.152     3   24:25/ 24:25/10:39:25    2   29:08/ 53:33/11:08:33    4   16:35/ 70:08/11:25:08    5   20:31/ 90:39/11:45:39    1   11:44/102:23/11:57:23   11   19:09/121:32/12:16:32  Finish  0:24 02:01:56  
 21  TIANYUAN Wu            420     5 02:08:23   6.235     2   19:14/ 19:14/10:29:14    3   48:41/ 67:55/11:17:55    5   21:40/ 89:35/11:39:35    4   30:28/120:03/12:10:03   11    7:55/127:58/12:17:58  Finish  0:25 02:08:23  
 22  CHENGYE Ji             422     3 DSQ        5.023     3   44:15/ 44:15/11:34:15    5   43:42/ 87:57/12:17:57   11   71:05/159:02/13:29:02  Finish  0:23 02:39:25  

M14 M16 W14 W16


W14 , 4 CP

      Name                   N:O Foxes Time     L (km)        
  1  BRITCHENKO Valeria     116     4 00:47:15   5.632     1   18:38/ 18:38/11:28:38    2    9:58/ 28:36/11:38:36    4   11:30/ 40:06/11:50:06   11    6:43/ 46:49/11:56:49  Finish  0:26 00:47:15  
  2  CUNINKOVA Katarina     113     4 00:51:55   4.159     2   15:43/ 15:43/11:20:43    1   11:51/ 27:34/11:32:34    4   17:43/ 45:17/11:50:17   11    6:15/ 51:32/11:56:32  Finish  0:23 00:51:55  
  3  KARELINA Sofja         115     4 00:55:10   4.159     2   16:41/ 16:41/11:01:41    1   19:38/ 36:19/11:21:19    4   12:23/ 48:42/11:33:42   11    6:07/ 54:49/11:39:49  Finish  0:21 00:55:10  
  4  MYROSHNYCHENKO Yelyz   119     4 00:56:38   4.159     2   18:47/ 18:47/11:08:47    1   11:50/ 30:37/11:20:37    4   18:50/ 49:27/11:39:27   11    6:47/ 56:14/11:46:14  Finish  0:24 00:56:38  
  5  DOLENKO Oleksandra     117     4 00:58:03   4.159     2   15:45/ 15:45/10:35:45    1   16:11/ 31:56/10:51:56    4   17:38/ 49:34/11:09:34   11    7:58/ 57:32/11:17:32  Finish  0:31 00:58:03  
  6  KURUCOVA Adriana       114     4 00:58:10   4.752     2   17:52/ 17:52/10:52:52    4   12:44/ 30:36/11:05:36    1   17:58/ 48:34/11:23:34   11    9:11/ 57:45/11:32:45  Finish  0:25 00:58:10  
  7  SOBOTOVA Alzbeta       112     4 01:00:08   4.159     2   16:33/ 16:33/11:46:33    1   19:54/ 36:27/12:06:27    4   17:39/ 54:06/12:24:06   11    5:39/ 59:45/12:29:45  Finish  0:23 01:00:08  
  8  USPENSKAYA Anastasiy   118     4 01:04:24   4.159     2   13:18/ 13:18/11:38:18    1   22:53/ 36:11/12:01:11    4   18:25/ 54:36/12:19:36   11    9:21/ 63:57/12:28:57  Finish  0:27 01:04:24  
  9  NOVOTNA Barbora        109     4 01:04:43   5.418     1   21:01/ 21:01/11:16:01    4   19:46/ 40:47/11:35:47    2   15:19/ 56:06/11:51:06   11    8:06/ 64:12/11:59:12  Finish  0:31 01:04:43  
 10  VLADUT Evelina         105     4 01:06:28   4.752     2   20:19/ 20:19/11:35:19    4   15:07/ 35:26/11:50:26    1   20:16/ 55:42/12:10:42   11   10:17/ 65:59/12:20:59  Finish  0:29 01:06:28  
 11  DURM Lisa              101     4 01:07:58   5.632     1   30:53/ 30:53/11:30:53    2   10:34/ 41:27/11:41:27    4   18:01/ 59:28/11:59:28   11    8:02/ 67:30/12:07:30  Finish  0:28 01:07:58  
 12  DOUBRAVOVA Barbora     108     4 01:11:03   5.418     1   26:35/ 26:35/11:46:35    4   18:03/ 44:38/12:04:38    2   17:26/ 62:04/12:22:04   11    8:33/ 70:37/12:30:37  Finish  0:26 01:11:03  
 13  MISCHIU Ana-Maria      104     4 01:25:21   5.418     1   33:32/ 33:32/11:13:32    4   26:16/ 59:48/11:39:48    2   14:42/ 74:30/11:54:30   11   10:20/ 84:50/12:04:50  Finish  0:31 01:25:21  
 14  HENDRICHOVA Aneta      111     4 01:33:26   5.477     4   40:52/ 40:52/11:10:52    1   17:26/ 58:18/11:28:18    2   25:25/ 83:43/11:53:43   11    9:14/ 92:57/12:02:57  Finish  0:29 01:33:26  
 15  CORNESCU Andreea       102     4 01:41:05   4.159     2   38:28/ 38:28/10:43:28    1   21:37/ 60:05/11:05:05    4   31:09/ 91:14/11:36:14   11    9:18/100:32/11:45:32  Finish  0:33 01:41:05  
 16  ZNIDARIC Lana          107     4 01:46:57   4.159     2   43:10/ 43:10/10:43:10    1   22:15/ 65:25/11:05:25    4   31:51/ 97:16/11:37:16   11    9:10/106:26/11:46:26  Finish  0:31 01:46:57  
 17  SANDU Georgiana        103     4 02:01:10   5.477     4   44:47/ 44:47/11:09:47    1   37:04/ 81:51/11:46:51    2   29:28/111:19/12:16:19   11    9:23/120:42/12:25:42  Finish  0:28 02:01:10  
 18  MARESOVA Lenka         110     4 02:19:13   4.752     2   43:00/ 43:00/10:53:00    4   18:15/ 61:15/11:11:15    1   45:21/106:36/11:56:36   11   32:07/138:43/12:28:43  Finish  0:30 02:19:13  
 19  DMITRICHENKO Irina     120     2 01:07:26   3.942     1   36:32/ 36:32/10:51:32   11   30:29/ 67:01/11:22:01  Finish  0:25 01:07:26  

M14 M16 W14 W16


W16 , 5 CP

      Name                   N:O Foxes Time     L (km)        
  1  TOMASHAVA Olga         311     5 00:50:11   6.436     3   13:01/ 13:01/11:38:01    1    9:46/ 22:47/11:47:47    2    9:51/ 32:38/11:57:38    4   12:11/ 44:49/12:09:49   11    4:59/ 49:48/12:14:48  Finish  0:23 00:50:11  
  2  LOTOTSKA Alina         313     5 00:51:28   6.436     3   13:11/ 13:11/11:18:11    1   10:22/ 23:33/11:28:33    2    9:54/ 33:27/11:38:27    4   11:36/ 45:03/11:50:03   11    6:01/ 51:04/11:56:04  Finish  0:24 00:51:28  
  3  PETROVSKA Yeliena      315     5 00:56:35   6.436     3   14:13/ 14:13/10:54:13    1   11:54/ 26:07/11:06:07    2    7:35/ 33:42/11:13:42    4   16:39/ 50:21/11:30:21   11    5:48/ 56:09/11:36:09  Finish  0:26 00:56:35  
  4  SOLONENKO Alina        317     5 01:02:06   6.436     3   13:30/ 13:30/10:18:30    1   12:58/ 26:28/10:31:28    2   16:31/ 42:59/10:47:59    4   11:17/ 54:16/10:59:16   11    7:26/ 61:42/11:06:42  Finish  0:24 01:02:06  
  5  KLECOVA Johana         308     5 01:05:28   6.222     3   17:39/ 17:39/11:47:39    1   13:30/ 31:09/12:01:09    4   12:46/ 43:55/12:13:55    2   13:19/ 57:14/12:27:14   11    7:52/ 65:06/12:35:06  Finish  0:22 01:05:28  
  6  DZHYHALIUK Mariana     316     5 01:06:36   6.222     3   13:20/ 13:20/11:28:20    1   14:43/ 28:03/11:43:03    4   16:43/ 44:46/11:59:46    2   13:22/ 58:08/12:13:08   11    8:01/ 66:09/12:21:09  Finish  0:27 01:06:36  
  7  BARTOVA Kristyna       309     5 01:11:16   5.954     2   23:05/ 23:05/12:03:05    3   13:30/ 36:35/12:16:35    1   11:32/ 48:07/12:28:07    4   15:35/ 63:42/12:43:42   11    7:10/ 70:52/12:50:52  Finish  0:24 01:11:16  
  8  MICEVICIUTE Austeja    302     5 01:17:09   6.222     3   16:27/ 16:27/10:31:27    1   19:13/ 35:40/10:50:40    4   18:58/ 54:38/11:09:38    2   14:51/ 69:29/11:24:29   11    7:11/ 76:40/11:31:40  Finish  0:29 01:17:09  
  9  BONDARCHUK Anastasii   314     5 01:17:52   6.804     3   13:39/ 13:39/11:48:39    4   30:02/ 43:41/12:18:41    1   11:06/ 54:47/12:29:47    2   14:48/ 69:35/12:44:35   11    7:54/ 77:29/12:52:29  Finish  0:23 01:17:52  
 10  HARMS Lisa             303     5 01:22:47   6.436     3   29:08/ 29:08/11:04:08    1   16:38/ 45:46/11:20:46    2   16:25/ 62:11/11:37:11    4   13:20/ 75:31/11:50:31   11    6:53/ 82:24/11:57:24  Finish  0:23 01:22:47  
 11  PASTOR Melanie         304     5 01:24:58   6.222     3   17:12/ 17:12/11:37:12    1   19:06/ 36:18/11:56:18    4   22:34/ 58:52/12:18:52    2   14:52/ 73:44/12:33:44   11   10:44/ 84:28/12:44:28  Finish  0:30 01:24:58  
 12  WISNIEWSKA Kamila      312     5 01:27:21   6.436     3   33:09/ 33:09/11:18:09    1   12:44/ 45:53/11:30:53    2   10:39/ 56:32/11:41:32    4   21:48/ 78:20/12:03:20   11    8:32/ 86:52/12:11:52  Finish  0:29 01:27:21  
 13  MICKYTE Vilte          301     5 01:29:21   6.436     3   17:43/ 17:43/10:47:43    1   25:14/ 42:57/11:12:57    2   14:17/ 57:14/11:27:14    4   22:44/ 79:58/11:49:58   11    8:51/ 88:49/11:58:49  Finish  0:32 01:29:21  
 14  STANKOVA Vera          310     5 01:36:40   6.804     3   25:49/ 25:49/10:50:49    4   28:04/ 53:53/11:18:53    1   18:02/ 71:55/11:36:55    2   15:49/ 87:44/11:52:44   11    8:27/ 96:11/12:01:11  Finish  0:29 01:36:40  
 15  JIRASKOVA Barbora      307     5 01:36:55   6.436     3   33:40/ 33:40/11:33:40    1   14:03/ 47:43/11:47:43    2   17:38/ 65:21/12:05:21    4   20:21/ 85:42/12:25:42   11   10:46/ 96:28/12:36:28  Finish  0:27 01:36:55  
 16  TIANJING Dai           320     5 02:28:28   6.222     3   26:47/ 26:47/10:46:47    1   38:40/ 65:27/11:25:27    4   54:21/119:48/12:19:48    2   14:53/134:41/12:34:41   11   13:14/147:55/12:47:55  Finish  0:33 02:28:28  
 17  MINGYU Jin             319     4 02:17:50   4.891     3   31:12/ 31:12/10:31:12    1   36:03/ 67:15/11:07:15    4   33:50/101:05/11:41:05   11   36:18/137:23/12:17:23  Finish  0:27 02:17:50  
 18  TOMANEK Ines           305     3 01:57:37   5.941     5   60:45/ 60:45/11:10:45    4   29:11/ 89:56/11:39:56    2   14:43/104:39/11:54:39   11   12:11/116:50/12:06:50  Finish  0:47 01:57:37  
 19  YANG Wu                318     3 02:24:27   4.746     3   42:36/ 42:36/11:37:36    1   78:30/121:06/12:56:06   11   22:52/143:58/13:18:58  Finish  0:29 02:24:27  
 20  JING Sun               321     2 02:06:51   3.971     3   53:31/ 53:31/12:03:31   11   72:51/126:22/13:16:22  Finish  0:29 02:06:51  
 21  MARJANOVIC Leonarda    306     1 02:13:15   2.111    11  132:41/132:41/13:02:41  Finish  0:34 02:13:15