Date, time of updating:01.07.2019,22:26:01

Ukrainian Amateur Radio League (UARL)

3rd World Youth ARDF Championship

CLASSIC 3,5 MHz

01.07.2019 .


m14 m16 w14 w16


m14 , 5 CP

      Name                   N:O Fox   Time     L (km)        
  1  LIAKHOVYCH Volodymyr   214     5 00:36:59   5.211     2    7:09/  7:09/10:47:09    4    7:42/ 14:51/10:54:51    5    5:01/ 19:52/10:59:52    1   12:34/ 32:26/11:12:26   11    4:09/ 36:35/11:16:35  Finish  0:24 00:36:59  
  2  STEPANISHCEV Artem     216     5 00:42:48   5.211     2    7:51/  7:51/11:52:51    4   11:27/ 19:18/12:04:18    5    5:41/ 24:59/12:09:59    1   13:15/ 38:14/12:23:14   11    4:09/ 42:23/12:27:23  Finish  0:25 00:42:48  
  3  REDKA Yehor            213     5 00:47:42   5.211     2    8:32/  8:32/11:23:32    4    6:15/ 14:47/11:29:47    5    5:02/ 19:49/11:34:49    1   16:25/ 36:14/11:51:14   11   11:02/ 47:16/12:02:16  Finish  0:26 00:47:42  
  4  PETROVICI Victor       203     5 00:48:13   5.691     4   14:56/ 14:56/11:39:56    5    6:27/ 21:23/11:46:23    2   15:36/ 36:59/12:01:59    1    6:11/ 43:10/12:08:10   11    4:35/ 47:45/12:12:45  Finish  0:28 00:48:13  
  5  KRAL Petr              209     5 00:51:10   5.211     2   11:02/ 11:02/11:31:02    4    9:05/ 20:07/11:40:07    5    9:37/ 29:44/11:49:44    1   16:21/ 46:05/12:06:05   11    4:45/ 50:50/12:10:50  Finish  0:20 00:51:10  
  6  CHYLII Dmytro          217     5 00:51:36   5.211     2    7:12/  7:12/11:12:12    4   13:02/ 20:14/11:25:14    5    9:29/ 29:43/11:34:43    1   16:29/ 46:12/11:51:12   11    4:57/ 51:09/11:56:09  Finish  0:27 00:51:36  
  7  STATSENKO Pavlo        215     5 00:54:54   5.691     4   20:08/ 20:08/11:55:08    5    6:10/ 26:18/12:01:18    2   15:41/ 41:59/12:16:59    1    6:26/ 48:25/12:23:25   11    5:59/ 54:24/12:29:24  Finish  0:30 00:54:54  
  8  GROSELJ SIMIC Ruj      207     5 00:56:08   5.691     4   20:42/ 20:42/11:10:42    5    8:02/ 28:44/11:18:44    2   17:38/ 46:22/11:36:22    1    5:36/ 51:58/11:41:58   11    3:46/ 55:44/11:45:44  Finish  0:24 00:56:08  
  9  URICANU Mihai          202     5 00:56:58   5.211     2   12:15/ 12:15/11:12:15    4   12:50/ 25:05/11:25:05    5    9:36/ 34:41/11:34:41    1   16:41/ 51:22/11:51:22   11    5:10/ 56:32/11:56:32  Finish  0:26 00:56:58  
 10  TROJER Pavel           208     5 01:04:53   5.691     4   19:48/ 19:48/11:59:48    5    6:31/ 26:19/12:06:19    2   26:26/ 52:45/12:32:45    1    7:57/ 60:42/12:40:42   11    3:52/ 64:34/12:44:34  Finish  0:19 01:04:53  
 11  PERINA Jan             210     5 01:12:38   5.211     2   17:39/ 17:39/11:12:39    4    8:59/ 26:38/11:21:38    5    8:45/ 35:23/11:30:23    1   30:17/ 65:40/12:00:40   11    6:33/ 72:13/12:07:13  Finish  0:25 01:12:38  
 12  WALTER Oscar           201     5 01:19:38   5.211     2   12:17/ 12:17/11:22:17    4   29:14/ 41:31/11:51:31    5    8:10/ 49:41/11:59:41    1   24:14/ 73:55/12:23:55   11    5:14/ 79:09/12:29:09  Finish  0:29 01:19:38  
 13  TOMASEK Jachym         211     5 01:33:11   5.691     4   47:00/ 47:00/11:32:00    5   10:39/ 57:39/11:42:39    2   19:47/ 77:26/12:02:26    1    9:24/ 86:50/12:11:50   11    5:57/ 92:47/12:17:47  Finish  0:24 01:33:11  
 14  HRAKHOLSKI Uladzisla   212     5 01:40:58   5.691     4   45:23/ 45:23/11:20:23    4    0:39/ 46:02/11:21:02    5   10:33/ 56:35/11:31:35    2   25:50/ 82:25/11:57:25    1   10:58/ 93:23/12:08:23   11    6:59/100:22/12:15:22  Finish  0:36 01:40:58  
 15  MOTESCU Eduard         204     4 01:01:40   4.122     2    7:07/  7:07/10:32:07    4   21:34/ 28:41/10:53:41    1   16:31/ 45:12/11:10:12   11   16:04/ 61:16/11:26:16  Finish  0:24 01:01:40  
 16  BELAK Jan              206     3 00:43:47   2.680     2   22:10/ 22:10/11:52:10    1   16:06/ 38:16/12:08:16   11    5:00/ 43:16/12:13:16  Finish  0:31 00:43:47  
 17  TURK Noa               205     3 01:43:02   2.680     2   27:57/ 27:57/10:57:57    1   28:44/ 56:41/11:26:41   11   45:58/102:39/12:12:39  Finish  0:23 01:43:02  

m14 m16 w14 w16


m16 , 6 CP

      Name                   N:O Foxes Time     L (km)        
  1  ZHYLINSKI Siarhey      410     6 00:45:27   6.231     3   12:38/ 12:38/11:12:38    5   12:26/ 25:04/11:25:04    4    3:49/ 28:53/11:28:53    2    7:41/ 36:34/11:36:34    1    5:19/ 41:53/11:41:53   11    3:15/ 45:08/11:45:08  Finish  0:19 00:45:27  
  2  KLEC Jakub             407     6 00:47:19   6.231     3   13:07/ 13:07/10:58:07    5    9:53/ 23:00/11:08:00    4    5:49/ 28:49/11:13:49    2    8:12/ 37:01/11:22:01    1    5:42/ 42:43/11:27:43   11    4:12/ 46:55/11:31:55  Finish  0:24 00:47:19  
  3  JURCIK Tomas           412     6 00:52:51   6.231     3   12:40/ 12:40/11:07:40    5   10:43/ 23:23/11:18:23    4    5:38/ 29:01/11:24:01    2   12:30/ 41:31/11:36:31    1    6:14/ 47:45/11:42:45   11    4:48/ 52:33/11:47:33  Finish  0:18 00:52:51  
  4  DUKAT Smon             405     6 00:55:46   6.280     3   13:10/ 13:10/10:48:10    4   10:41/ 23:51/10:58:51    5    6:04/ 29:55/11:04:55    2   15:13/ 45:08/11:20:08    1    6:11/ 51:19/11:26:19   11    4:05/ 55:24/11:30:24  Finish  0:22 00:55:46  
  5  NOSAL Michal           411     6 00:57:47   6.280     3   13:52/ 13:52/11:43:52    4   10:36/ 24:28/11:54:28    5    5:39/ 30:07/12:00:07    2   17:05/ 47:12/12:17:12    1    6:03/ 53:15/12:23:15   11    4:10/ 57:25/12:27:25  Finish  0:22 00:57:47  
  6  TRPAK Jan              408     6 00:59:27   6.280     3   15:11/ 15:11/11:50:11    4    7:57/ 23:08/11:58:08    5    6:42/ 29:50/12:04:50    2   17:39/ 47:29/12:22:29    1    7:01/ 54:30/12:29:30   11    4:36/ 59:06/12:34:06  Finish  0:21 00:59:27  
  7  ORLOV Anton            415     6 01:00:15   6.957     3   12:57/ 12:57/10:17:57    2   14:47/ 27:44/10:32:44    4    6:37/ 34:21/10:39:21    5    7:19/ 41:40/10:46:40    1   14:09/ 55:49/11:00:49   11    4:03/ 59:52/11:04:52  Finish  0:23 01:00:15  
  8  GUSIN Oleksandr        418     6 01:00:35   6.231     3   13:24/ 13:24/10:43:24    5   11:05/ 24:29/10:54:29    4    4:32/ 29:01/10:59:01    2   18:46/ 47:47/11:17:47    1    7:59/ 55:46/11:25:46   11    4:23/ 60:09/11:30:09   11    0:01/ 60:10/11:30:10  Finish  0:25 01:00:35  
  9  MILANOVSKY Krystof     406     6 01:01:24   6.231     3   13:22/ 13:22/11:28:22    5   13:14/ 26:36/11:41:36    4    7:08/ 33:44/11:48:44    2   13:26/ 47:10/12:02:10    1    9:28/ 56:38/12:11:38   11    4:24/ 61:02/12:16:02  Finish  0:22 01:01:24  
 10  UNCOVSKY Jakub         404     6 01:02:22   6.562     3   14:09/ 14:09/10:24:09    4   10:56/ 25:05/10:35:05    5   10:55/ 36:00/10:46:00    1   14:46/ 50:46/11:00:46    2    6:22/ 57:08/11:07:08   11    4:49/ 61:57/11:11:57  Finish  0:25 01:02:22  
 11  TOMASHAU Oleg          409     6 01:04:35   6.231     3   13:00/ 13:00/10:38:00    5   16:47/ 29:47/10:54:47    4    8:58/ 38:45/11:03:45    2   13:12/ 51:57/11:16:57    1    8:47/ 60:44/11:25:44   11    3:31/ 64:15/11:29:15  Finish  0:20 01:04:35  
 12  VOIEVODA Bohdan        417     6 01:09:11   7.527     2    8:45/  8:45/11:33:45    1    7:51/ 16:36/11:41:36    3   17:57/ 34:33/11:59:33    4    9:55/ 44:28/12:09:28    5    5:31/ 49:59/12:14:59   11   18:52/ 68:51/12:33:51  Finish  0:20 01:09:11  
 13  ILCHENKO Tymofii       416     6 01:12:19   6.463     2   17:01/ 17:01/10:57:01    3   12:00/ 29:01/11:09:01    5   16:06/ 45:07/11:25:07    4    5:48/ 50:55/11:30:55    1   16:01/ 66:56/11:46:56   11    4:58/ 71:54/11:51:54  Finish  0:25 01:12:19  
 14  BRATOZ JANI            402     6 01:25:33   6.280     3   37:38/ 37:38/11:42:38    4   11:28/ 49:06/11:54:06    5    6:35/ 55:41/12:00:41    2   16:13/ 71:54/12:16:54    1    9:17/ 81:11/12:26:11   11    3:57/ 85:08/12:30:08  Finish  0:25 01:25:33  
 15  PRAVNAN Vratko         414     6 01:27:31   6.231     3   24:06/ 24:06/10:44:06    5   20:23/ 44:29/11:04:29    4   14:27/ 58:56/11:18:56    2   13:49/ 72:45/11:32:45    1    9:06/ 81:51/11:41:51   11    5:18/ 87:09/11:47:09  Finish  0:22 01:27:31  
 16  BUDISKY Matej          413     6 01:28:16   6.791     3   22:36/ 22:36/11:42:36    5   17:44/ 40:20/12:00:20    4    6:38/ 46:58/12:06:58    1   19:56/ 66:54/12:26:54    2   15:29/ 82:23/12:42:23   11    5:33/ 87:56/12:47:56  Finish  0:20 01:28:16  
 17  GREGORIC NIK           403     6 01:30:04   6.791     3   13:52/ 13:52/11:53:52    5   20:43/ 34:35/12:14:35    4   19:21/ 53:56/12:33:56    1   22:20/ 76:16/12:56:16    2    7:01/ 83:17/13:03:17   11    6:20/ 89:37/13:09:37  Finish  0:27 01:30:04  
 18  DAOGUANG Liu           421     6 01:37:13   6.234     2   16:41/ 16:41/10:31:41    3   25:43/ 42:24/10:57:24    4   16:11/ 58:35/11:13:35    5    9:37/ 68:12/11:23:12    1   23:02/ 91:14/11:46:14   11    5:38/ 96:52/11:51:52  Finish  0:21 01:37:13  
 19  BILETSKYI Kiril        419     6 01:44:07   6.234     2   17:57/ 17:57/12:02:57    3   18:46/ 36:43/12:21:43    4    8:44/ 45:27/12:30:27    5    6:07/ 51:34/12:36:34    1   46:50/ 98:24/13:23:24   11    5:15/103:39/13:28:39  Finish  0:28 01:44:07  
 20  TIANYUAN Wu            420     4 01:04:11   4.427     3   17:42/ 17:42/11:07:42    2   23:57/ 41:39/11:31:39    1   14:38/ 56:17/11:46:17   11    7:32/ 63:49/11:53:49  Finish  0:22 01:04:11  
 21  CHENGYE Ji             422     4 02:11:16   4.782     2   32:03/ 32:03/10:32:03    4   34:17/ 66:20/11:06:20    3   25:31/ 91:51/11:31:51   11   39:05/130:56/12:10:56  Finish  0:20 02:11:16  
 22  JOVIC Marin            401     3 01:25:45   5.323     3   18:14/ 18:14/11:28:14    5   38:14/ 56:28/12:06:28   11   28:50/ 85:18/12:35:18  Finish  0:27 01:25:45  

m14 m16 w14 w16


w14 , 4 CP

      Name                   N:O Foxes Time     L (km)        
  1  HENDRICHOVA Aneta      111     4 00:39:06   4.325     4   14:05/ 14:05/11:44:05    2   12:40/ 26:45/11:56:45    1    6:03/ 32:48/12:02:48   11    5:52/ 38:40/12:08:40  Finish  0:26 00:39:06  
  2  DOUBRAVOVA Barbora     108     4 00:40:58   4.325     4   13:56/ 13:56/11:03:56    2   12:33/ 26:29/11:16:29    1    8:55/ 35:24/11:25:24   11    5:09/ 40:33/11:30:33  Finish  0:25 00:40:58  
  3  DMITRICHENKO Irina     120     4 00:41:37   4.325     4   15:29/ 15:29/11:40:29    2    9:02/ 24:31/11:49:31    1   11:02/ 35:33/12:00:33   11    5:34/ 41:07/12:06:07  Finish  0:30 00:41:37  
  4  CUNINKOVA Katarina     113     4 00:46:42   4.122     2   12:21/ 12:21/11:32:21    4    8:46/ 21:07/11:41:07    1   19:20/ 40:27/12:00:27   11    5:52/ 46:19/12:06:19  Finish  0:23 00:46:42  
  5  MARESOVA Lenka         110     4 00:47:16   4.122     2   11:26/ 11:26/11:16:26    4    8:42/ 20:08/11:25:08    1   21:02/ 41:10/11:46:10   11    5:40/ 46:50/11:51:50  Finish  0:26 00:47:16  
  6  KURUCOVA Adriana       114     4 00:48:01   4.325     4   19:22/ 19:22/10:59:22    2   13:34/ 32:56/11:12:56    1    8:47/ 41:43/11:21:43   11    5:53/ 47:36/11:27:36  Finish  0:25 00:48:01  
  7  USPENSKAYA Anastasiy   118     4 00:48:18   4.122     2    9:57/  9:57/11:19:57    4   10:45/ 20:42/11:30:42    1   21:17/ 41:59/11:51:59   11    5:55/ 47:54/11:57:54  Finish  0:24 00:48:18  
  8  MYROSHNYCHENKO Yelyz   119     4 00:48:23   4.122     2   12:05/ 12:05/10:12:05    4   10:18/ 22:23/10:22:23    1   19:09/ 41:32/10:41:32   11    6:26/ 47:58/10:47:58  Finish  0:25 00:48:23  
  9  SOBOTOVA Alzbeta       112     4 00:49:48   4.122     2   11:43/ 11:43/10:21:43    4   13:28/ 25:11/10:35:11    1   17:18/ 42:29/10:52:29   11    6:53/ 49:22/10:59:22  Finish  0:26 00:49:48  
 10  BRITCHENKO Valeria     116     4 00:51:10   4.122     2    7:05/  7:05/10:32:05    4   13:51/ 20:56/10:45:56    1   24:10/ 45:06/11:10:06   11    5:39/ 50:45/11:15:45  Finish  0:25 00:51:10  
 11  MISCHIU Ana-Maria      104     4 00:52:52   4.122     2   12:31/ 12:31/11:27:31    4   12:01/ 24:32/11:39:32    1   20:57/ 45:29/12:00:29   11    6:56/ 52:25/12:07:25  Finish  0:27 00:52:52  
 12  KARELINA Sofja         115     4 00:55:41   4.122     2   21:02/ 21:02/10:41:02    4   12:35/ 33:37/10:53:37    1   16:19/ 49:56/11:09:56   11    5:11/ 55:07/11:15:07  Finish  0:34 00:55:41  
 13  SANDU Georgiana        103     4 00:56:38   4.122     2   19:51/ 19:51/10:24:51    4   11:02/ 30:53/10:35:53    1   19:27/ 50:20/10:55:20   11    5:54/ 56:14/11:01:14  Finish  0:24 00:56:38  
 14  VLADUT Evelina         105     4 00:57:47   4.122     2   17:49/ 17:49/11:12:49    4   12:04/ 29:53/11:24:53    1   21:07/ 51:00/11:46:00   11    6:22/ 57:22/11:52:22  Finish  0:25 00:57:47  
 15  NOVOTNA Barbora        109     4 00:58:06   4.122     2   13:31/ 13:31/10:43:31    4   20:36/ 34:07/11:04:07    1   16:58/ 51:05/11:21:05   11    6:35/ 57:40/11:27:40  Finish  0:26 00:58:06  
 16  DURM Lisa              101     4 01:07:27   4.122     2   32:22/ 32:22/11:32:22    4    8:27/ 40:49/11:40:49    1   19:49/ 60:38/12:00:38   11    6:24/ 67:02/12:07:02  Finish  0:25 01:07:27  
 17  CORNESCU Andreea       102     4 01:21:57   4.977     2   13:24/ 13:24/10:28:24    1   13:25/ 26:49/10:41:49    4   37:02/ 63:51/11:18:51   11   17:33/ 81:24/11:36:24  Finish  0:33 01:21:57  
 18  DOLENKO Oleksandra     117     1 00:30:39   1.221    11   30:07/ 30:07/11:15:07  Finish  0:32 00:30:39  
 19  ZNIDARIC Lana          107     3 DSQ        2.680     2   22:15/ 22:15/10:57:15    1   28:26/ 50:41/11:25:41   11  130:21/181:02/13:36:02  Finish  1:06 03:02:08  

m14 m16 w14 w16


w16 , 5 CP

      Name                   N:O Foxes Time     L (km)        
  1  KLECOVA Johana         308     5 00:43:16   4.914     3   14:43/ 14:43/11:44:43    4    7:00/ 21:43/11:51:43    2   10:00/ 31:43/12:01:43    1    6:23/ 38:06/12:08:06   11    4:47/ 42:53/12:12:53  Finish  0:23 00:43:16  
  2  STANKOVA Vera          310     5 00:44:01   4.914     3   12:43/ 12:43/11:17:43    4    7:30/ 20:13/11:25:13    2   11:23/ 31:36/11:36:36    1    7:16/ 38:52/11:43:52   11    4:43/ 43:35/11:48:35  Finish  0:26 00:44:01  
  3  LOTOTSKA Alina         313     5 00:46:41   4.914     3   12:31/ 12:31/11:22:31    4   11:00/ 23:31/11:33:31    2   11:45/ 35:16/11:45:16    1    7:02/ 42:18/11:52:18   11    3:58/ 46:16/11:56:16  Finish  0:25 00:46:41  
  4  PETROVSKA Yeliena      315     5 00:47:16   4.914     3   13:47/ 13:47/11:03:47    4    9:43/ 23:30/11:13:30    2   10:54/ 34:24/11:24:24    1    6:59/ 41:23/11:31:23   11    5:24/ 46:47/11:36:47  Finish  0:29 00:47:16  
  5  MICEVICIUTE Austeja    302     5 00:48:21   4.914     3   14:28/ 14:28/10:14:28    4    7:43/ 22:11/10:22:11    2    9:21/ 31:32/10:31:32    1    9:58/ 41:30/10:41:30   11    6:30/ 48:00/10:48:00  Finish  0:21 00:48:21  
  6  MICKYTE Vilte          301     5 00:57:03   4.914     3   18:55/ 18:55/10:53:55    4    9:59/ 28:54/11:03:54    2   12:42/ 41:36/11:16:36    1    8:55/ 50:31/11:25:31   11    6:00/ 56:31/11:31:31  Finish  0:32 00:57:03  
  7  BONDARCHUK Anastasii   314     5 00:58:06   5.146     2   17:19/ 17:19/11:17:19    3   10:04/ 27:23/11:27:23    4    6:27/ 33:50/11:33:50    1   18:05/ 51:55/11:51:55   11    5:45/ 57:40/11:57:40  Finish  0:26 00:58:06  
  8  JIRASKOVA Barbora      307     5 00:58:18   4.914     3   15:55/ 15:55/11:55:55    4    8:03/ 23:58/12:03:58    2   18:50/ 42:48/12:22:48    1    8:57/ 51:45/12:31:45   11    6:04/ 57:49/12:37:49  Finish  0:29 00:58:18  
  9  BARTOVA Kristyna       309     5 00:59:22   5.146     2   12:09/ 12:09/10:52:09    3   16:35/ 28:44/11:08:44    4    9:40/ 38:24/11:18:24    1   14:58/ 53:22/11:33:22   11    5:36/ 58:58/11:38:58  Finish  0:24 00:59:22  
 10  TOMASHAVA Olga         311     5 01:00:31   5.869     3   14:56/ 14:56/10:44:56    2   13:06/ 28:02/10:58:02    4   12:15/ 40:17/11:10:17    1   15:09/ 55:26/11:25:26   11    4:42/ 60:08/11:30:08  Finish  0:23 01:00:31  
 11  DZHYHALIUK Mariana     316     5 01:01:46   5.146     2   16:43/ 16:43/11:51:43    3   11:15/ 27:58/12:02:58    4   10:25/ 38:23/12:13:23    1   18:08/ 56:31/12:31:31   11    4:53/ 61:24/12:36:24  Finish  0:22 01:01:46  
 12  SOLONENKO Alina        317     5 01:05:45   5.869     3   18:04/ 18:04/10:28:04    2   11:22/ 29:26/10:39:26    4    8:58/ 38:24/10:48:24    1   21:30/ 59:54/11:09:54   11    5:23/ 65:17/11:15:17  Finish  0:28 01:05:45  
 13  WISNIEWSKA Kamila      312     5 01:06:07   4.914     3   18:53/ 18:53/10:43:53    4   15:19/ 34:12/10:59:12    2   17:21/ 51:33/11:16:33    1    8:06/ 59:39/11:24:39   11    6:02/ 65:41/11:30:41  Finish  0:26 01:06:07  
 14  HARMS Lisa             303     5 01:16:47   4.914     3   28:03/ 28:03/11:43:03    4   11:38/ 39:41/11:54:41    2   22:29/ 62:10/12:17:10    1    8:40/ 70:50/12:25:50   11    5:27/ 76:17/12:31:17  Finish  0:30 01:16:47  
 15  PASTOR Melanie         304     5 01:26:14   4.914     3   28:39/ 28:39/10:43:39    4   16:09/ 44:48/10:59:48    2   17:55/ 62:43/11:17:43    1   13:32/ 76:15/11:31:15   11    9:23/ 85:38/11:40:38  Finish  0:36 01:26:14  
 16  MINGYU Jin             319     4 02:08:03   4.782     2   27:08/ 27:08/10:32:08    4   34:10/ 61:18/11:06:18    3   25:54/ 87:12/11:32:12   11   40:21/127:33/12:12:33  Finish  0:30 02:08:03  
 17  JING Sun               321     3 01:41:02   4.193     3   28:54/ 28:54/11:23:54    4   45:32/ 74:26/12:09:26   11   26:04/100:30/12:35:30  Finish  0:32 01:41:02  
 18  YANG Wu                318     3 01:50:46   4.193     3   39:01/ 39:01/11:24:01    4   45:29/ 84:30/12:09:30   11   25:49/110:19/12:35:19  Finish  0:27 01:50:46  
 19  MARJANOVIC Leonarda    306     2 01:08:30   1.998     2   41:57/ 41:57/12:01:57   11   26:00/ 67:57/12:27:57  Finish  0:33 01:08:30  
 20  TOMANEK Ines           305     2 01:23:34   3.728     3   46:49/ 46:49/11:06:49   11   36:15/ 83:04/11:43:04  Finish  0:30 01:23:34  
 21  TIANJING Dai           320     2 02:17:46   1.998     2  122:32/122:32/13:27:32   11   14:40/137:12/13:42:12  Finish  0:34 02:17:46